Obec Ivaň

Investice a veřejné zakázky

Sportovní areál Ivaň - stavba sportovního zázemí

ikona souboruVýzva k podání nabídky

-Obec Ivaň - lokalita "U hřiště", doplnění dešťové kanalizace"

ikona souboruVýzva k podání nabídky  - Snížení energetické náročnosti objektu ZŠ a MŠ Ivaň

- Zpracování bioodpadu v obcích Ivaň a Přibice

- Ivaň - bývalý objekt VÚ, Požární nádrž

ikona souboruveřejná zakázka na dodávku projekčních prací

V r. 2013 se bude pokračovat v budování technické infrastruktury v lokalitě Z6,Z7, což je nová ulice před Agroproduktem. V loňském roce jsme v této ulici  vybudovali vodovod a splaškovou kanalizaci, v letošním roce vybudujeme dešťovou kanalizaci, komunikaci a veřejné osvětlení. První dva stavebníci se tedy jich budou moci na nově vybudované inženýrské sítě napojit. Smlouva o dílo byla uzavřena s firmou Inženýrské stavby Hodonín.

Další investicí letošního roku bylo vybudování vodovodu a splaškové kanalizace v ulici "Za hřbitovem".

investice
12.7.2013 16:51:56 - aktualizováno 13.8.2013 10:21:58 | přečteno 2099x | ivana.mackova

Obecní úřad Ivaň © 2013 | Ivaň 267, 691 23 Pohořelice
tel: 519 427 422 | fax: 519 427 459 | email: ouivan@iol.cz | Prohlášení o přístupnosti